جوشکاری

نرخ جوشکاری سیار

جوشکاری سیار قیمت های متفاوتی دارد و تعیین نرخ دستمزد جوشکاری بستگی به نوع جوش(برق، آرگون ...)، موقعیت مکانی محل جوشکاری( جوشکاری در ارتفاع، جوشکاری زیر آب، جوشکاری خوردرو ...)، موقعیت جغرافیایی محل کار و ...دارد.

خدمات جوشکاری مانند سایرامور دارای نرخ می باشد. جوشکاری سیار قیمت های متفاوتی دارد و تعیین نرخ دستمزد جوشکاری بستگی به نوع جوش(برق، آرگون …)، موقعیت مکانی محل جوشکاری( جوشکاری در ارتفاع، جوشکاری زیر آب، جوشکاری خوردرو …)، موقعیت جغرافیایی محل کار و …دارد.

همچنین دستگاه و متریال مورد استفاده در جوشکاری در محاسبه هزینه جوشکاری موثر است. با وجود این قوانین برای محاسبه قیمت جوشکاری، این نرخ کاملا توافقی  بوده و باید با توضح در مورد کار و به اصطلاح طی کردن کار مورد توافق طرفین قرار گیرد.

عکس جوشکاری سیار
عکس جوشکاری سیار

نرخ اتحادیه جوشکاری 97

جوشکاری در سال مذکور با نرخ 100 هزارتومان به عنوان ورودیه انجام می شد. در مورد سایر موارد، مانند ساخت پل، نصب شاخ گوزنی و…  هم کاملا توافقی انجام می شده است.

 

نرخ اتحادیه جوشکاری 98

جوشکاری سیار در تهرن هم از اثرات تورم در امان نمانده و دستخوش تغییرات شده که غالبا افزایشی بوده است. علاوه بر آن افزایش نرخ مواد اولی مانند الکترود، آهن آلات، آلیاژهای فلزی، قوطی، نبشی  و… باعث افزایش قیمت اتحادیه جوشکاری شده است.

ورودیه آهنگری که شامل ایاب و ذهاب و کار تا 20 دقیقه می باشد 150 هزارتومان بوده .

بعد از آن به ازای هر ساعت کار اضافه مبلغی به فارخور کار له آن اضافه می شود. ولی نوع دیگر محاسبه قیمت توافقی بوده و بنا به قیمت روز آهن و شرایط کار بین طرفین توافق می شود.

جوشکاریسیار ایمن
جوشکاری سیار ایمن

نرخ اتحادیه جوشکاری 99

این مورد در سال جاری با افزایش رو به رو شده است. ولی به علت وجود بیماری کرونا و تاثیر آن بر کسب و کارها مفتخریم تا کلیه خدمات جوشکاری و آهنگری سیار را برای شما مشترین عزیز آبان سرویس با قیمت سال گذشته محسبه کنیم. بنا بر این خدمات ما در سال جاری مشمول افزایش قیمت نشده است.

برای انجام خدمات جوشکاری سیار همین حالا با ما تماس بگیرید تا در مورد کار خود به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

66009394

 

قیمت جوشکاری درب و پنجره

جوشکاری در و پنجره از نیازهای رایج در آهنگری و جوشکاری سیار است. ولی بنا بر شرایط دارای قیمت های متفاوتی می باشد. ارتفاع، موقعیت جغرافیایی، جنس در و پنجره و … از عواملی هستند که در تعیین قیمت تاثر گذار می باشند.

بنابراین با توجه به نوسانانت قیمت ها(آهن، الکترود و…) برای اطلاع از نحوه محاسبه دستمزد جوشکاری همین الان با ما تماس بگیرید. تا به صورت غیرحضوری و از طریق فضای مجازی از قیمت کار خود اطلاع پیدا کنید.

 

لیست قیمت دستمزد جوشکاری 98

لیست دستمزد جوشکاری در سال 1398 بنا بر نوسانات و تغییرات کاملا متغیر بوده و بسته به نوع کار، میزان سختی، ارتفاع محیط کار، برای اطلاع از لیست قیمت جوشکاری متناسب با کار خود می توانید همین حالا با گروه جوشکاری سیار آبان سرویس تماس بگیرید.

گروه جوشکاری آبان سرویس مفتخر است با اعزام فوری نیرو جهت امور جوشکای و آهنگری و همچنین بازدید و کارشناسی رایگان، کار مورد نظر شما را بررسی نموده و نازلترین قیمت ممکن را به شما عزیزان اعلام نماید.

همچنین این گروه با ثبت امتیاز و بازخورد شما مشتریان گرامی و ارزیابی و پایش مداوم کیفیت کار، در صدد بالا بردن کیفت خدمات جوشکاری به شما عزیزان می باشد.

 

دستمزد جوشکاری نرده

تعیین قیمت جوشکاری نرده با توجه به متریال مورد استفاده، قطر نرده و همچنین محل استقرار آن (در ارتفاع یا روی زمین) تعیین میگردد.

لذا باید توجه داشت که این امر از طریق فرمول و محاسبات قابلیت تعیین قیمت را ندارد و نیاز به بررسی حضوری و کارشناسی و بازدید دارد.

کلیه این خدمات در آبان سرویس رایگان است و می توانید با یک تماس درخواست اعزام نیرو جوشکار برای بررسی جوشکاری نرده را دهید.

همچنین شما می توانید با ثبت سفارش رایگان تلفنی از طریق شبکه های اجتماعی و پیام رسان(واتس اپ، تلگرام و …) تصاویر کار مربوطه را ارسال نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن این امکان برای شما مقدور شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس با ما
بستن
بستن